To Top
Место для свадебных торжеств и мероприятий

Банкетный зал. Бассейн. Сауна. Питание. Сервировка стола. Места для палаток и пикников. Аудио и караоке. камин
25 км от Риги, Саласпилсский район, Доле
previous arrow
next arrow
Slider

Мы предлагаем сервис высочайшего качества, который гарантирует лучший вкус и качество блюд, предлагаем услуги свадебного банкета и дополнительные услуги.

Sapņu Saliņa

Sapņu Saliņa - это первоклассное место для празднования банкетов, занятий танцами и наслаждения сердцем. Каждое блюдо, которое вы здесь едите, наполнит ваш ум яркими мыслями, а тело - позитивной энергией, создавая гармоничное праздничное наслаждение для вас и ваших гостей.

Посмотреть нас на карте

Kāzu svinības un pasākumi

Ne mazums jauno un laimīgo pie mums ir svinējuši kāzas un ne mazums veco un prātīgo pie mums ir atzīmējuši savas kāzu jubilejas. Mēs priecājamies par katru jauno pāri un ar apbrīnu un lepnumu vērojam tos, kuri atzīmē savas Sudraba vai pat Zelta kāzas. Ar ābeles vai rozes iestādīšanu muižas apkārtnē Jūs apliecināsiet sākumu kopīgam dzīves ceļam.

Sazināties ar mums

Baseins

Pie mums ir pieejams baseins, pie baseina ir mājīga atpūtas telpa, kur starplaikos starp peldēm baseinā jūs varat atpūsties - relaksēties, klausīties mūziku un baudīt dzērienus.

Uzzināt par pieejamību

Sauna

Sapņu Saliņa piedāvā izbaudīt pilnvērtīgu atpūtu, sasildīt ķermeni un garu apmeklējot omulīgu saunas zonu. Sauna un atpūtas zona dzerienu baudīšanai,

Uzzināt par pieejamību

Telšu & Piknika vietas.

Plaša teritorija ar atpūtas un piknika vietām un telšu vietām.  Auto iespējams novietot bezmaksas auto stāvietā.

Sazināties ar mums

Ēdināšana & galdu klāšana

Galdu klāšana un ēdināšana pieaugušo, bērnu un ģimeņu svinībās, jubilejās, dzimšanas dienās, vārda dienās, kāzās, kristībās, izlaidumos, bērnu eglītēs, dārza svētkos, piknikos, sporta pasākumos, kā arī firmu jubilejās, ofisu, ēku atvēršanas.

Uzzināt par pieejamību

Nakšņošana

Mājīgie un elegantie Sapņu Saliņas numuriņi piedāvā nesteidzīgu atpūtu gan romantikas meklētājiem un individuālajiem ceļotājiem, gan ģimenēm ar bērniem un lielāku viesību rīkotājiem. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties vienkārši izrauties no pilsētas burzmas, vai meklējat vietu kādam savas dzīves īpašajam notikumam, Sapņu Saliņa kļūs par vietu patiesi mierpilnām dienām un naktīm.

Sazināties ar mums

Sazināties ar mums

Atstājiet savu kontaktinformāciju, mēs jums atzvanīsim!

SapnuSalina.lv © 2012-2019